SMCC-102J Dławik osiowy 1mH / 130mA, 14R
BNS
SMCC-102J Dławik osiowy 1mH / 130mA, 14R RSS 0.60 0.60 0.49 + VAT
Kod:
486a3f
Producent:
Brak danych
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Dławik osiowy do montażu przewlekanego.
symbol SMCC-102J
typ dławik osiowy
indukcyjność 1mH
prąd 130mA
rezystancja 14Ω
tolerancja 5%