GRM022C80G103ME01L
TME
GRM022C80G103ME01L RSS 0.01 0.01 x 40000
MPN:
GRM022C80G103ME01L
Minimalne zamówienie:
40 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.95% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Ilość [ x szt]: 200000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 10nF; 4V; X6S; ±20%; SMD; 01005; 180mm