GJM0225G1E7R8WB01L
TME
GJM0225G1E7R8WB01L RSS 0.16 0.16 x 40000
MPN:
GJM0225G1E7R8WB01L
Minimalne zamówienie:
40 000 szt.
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.65% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.17
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 7,8pF; 25V; X8G; ±0,05pF; SMD; 01005