GJM0225C1E4R7WB01L
TME
GJM0225C1E4R7WB01L RSS 0.15 0.15 x 40000
MPN:
GJM0225C1E4R7WB01L
Minimalne zamówienie:
40 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-5% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.16
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 4,7pF; 25V; C0G (NP0); ±0,05pF; SMD