GJM0225G1E9R3DB01L
TME
GJM0225G1E9R3DB01L RSS 0.04 0.04 x 40000
MPN:
GJM0225G1E9R3DB01L
Minimalne zamówienie:
40 000 szt.
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.21% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.04
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 9,3pF; 25V; X8G; ±0,5pF; SMD; 01005