Stycznik instalacyjny Eaton Z-SCH230/40-40 230 V, 240 V 40 A 4 NO 1 szt.
Conrad Electronic
Stycznik instalacyjny Eaton Z-SCH230/40-40 230 V, 240 V 40 A 4 NO 1 szt. RSS 559.00 559.00 454.47 + VAT
MPN:
248852
Kod:
Producent:
EATON
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+37% (26.03.2026)