MLF1608E5R6JTD25
TME
RSS 0.55 0.55 x 4000
MPN:
MLF1608E5R6JTD25
Minimalne zamówienie:
4 000 szt.
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.22% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.55
Dławik: ferrytowy; SMD; 0603; 5,6uH; 15mA; R: 1,1Ω; ±5%; -55÷125°C