JNR4018-680M-M
TME
JNR4018-680M-M RSS 1.19 1.19 x 10
MPN:
JNR4018-680M-M
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
JANTEK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.54% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
1.22
Ilość [ x szt]: 30+ 100+ 500+ 1500+ 3000+
Dławik: drutowy; SMD; 68uH; Ipracy: 320mA; R: 1Ω; ±20%; 4x4x1,8mm