B72530T0400K062
TME
B72530T0400K062 RSS 0.97 0.97 x 8000
MPN:
B72530T0400K062
Minimalne zamówienie:
8 000 szt.
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.63% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.96
Warystor: ceramiczny; SMD; 1210; 40VAC; 56VDC; 2,3J; 250A; 68V; 500pF