Power relay, 2 Form C (NO/NC), 230 V (AC), 26710 Ω, 3 A, RY2S-ULAC230
Bürklin Elektronik
Power relay, 2 Form C (NO/NC), 230 V (AC), 26710 Ω, 3 A, RY2S-ULAC230 RSS 32.07 32.07 EUR136.81 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
RY2S-ULAC230
Kod:
30G1077
Producent:
Idec
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.04% (29.04.2026)