FN9222B-12-06
TME
RSS 24.08 24.08 x 120
MPN:
803780-SF
Kod:
FN9222B-12-06
Minimalne zamówienie:
120 szt.
Zmiana ceny:
-0.25% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
24.14
Ilość [ x szt]: 240+ 1200+
Złącze: zasilające AC; gniazdo; męskie; Iznam: 12A; Ir: 0A; 250VAC