TE Connectivity Rezystor do montażu powierzchniowego 301 Ω 1206 ±1 % 2 W ±50 ppm/°C Cienkowarstwowy 3503G2B301RFTDF
RS Components
TE Connectivity Rezystor do montażu powierzchniowego 301 Ω 1206 ±1 % 2 W ±50 ppm/°C Cienkowarstwowy 3503G2B301RFTDF RSS 8.92 8.92 7.25 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
3503G2B301RFTDF
Kod:
Producent:
TE CONNECTIVITY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.6% (30.03.2026)
Poprzednia cena:
8.61
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 500+
Cienkowarstwowy rezystor mocy TE Connectivity charakteryzuje się wysoką stabilnością. Ten rezystor mocy w układzie zapewnia bardzo wysoką moc 2 W w rozmiarze 1206.