MEAN WELL HLG-40H-30A Sterownik LED, Transformator LED Stałonapięciowy, Stałonaprądowy 40 W 1.34 A 30 V/DC Układ PFC, Za
Conrad Electronic
RSS
179.00
145.53 + VAT
- MPN:
- HLG-40H-30A
- Kod:
- Producent:
- MEAN WELL
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +6% (21.08.2025)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla stałonaprądowy
Zasilacz LED w metalowej obudowie o zakresie napięcia wejściowego 90 ~ 305VAC. Wyjście w trybie mieszanym (napięcie stabilizowane do maksymalnego prądu przy późniejszej stabilizacji prądu C.V. + C.C.), stopień ochrony IP65