TDK-Lambda DRB30-12-1 Zasilacz na szynę DIN 12 V/DC 2.5 A 30 W Ilość wyjść:1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TDK-Lambda DRB30-12-1 Zasilacz na szynę DIN 12 V/DC 2.5 A 30 W Ilość wyjść:1 x Content 1 szt. RSS 259.00 259.00 210.57 + VAT
MPN:
DRB30-12-1
Kod:
Producent:
TDK-Lambda
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+8% (21.03.2025)