Zasilacz na szynę DIN TDK-Lambda DPP480-24-1, 24 V/DC, 20 A, 480 W
Conrad Electronic
Zasilacz na szynę DIN TDK-Lambda DPP480-24-1, 24 V/DC, 20 A, 480 W RSS 1209.00 1209.00 982.93 + VAT
MPN:
DPP480-24-1
Kod:
510891
Producent:
TDK-Lambda
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+8% (14.03.2026)