Grzejnik Finder 7H.51.0.230.0150 110 - 230 V 150 W (D x S x W) 218 x 63 x 70 mm
Conrad Electronic
Grzejnik Finder 7H.51.0.230.0150 110 - 230 V 150 W (D x S x W) 218 x 63 x 70 mm RSS 489.00 489.00 397.56 + VAT
MPN:
7H.51.0.230.0150
Kod:
Producent:
FINDER
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-18% (26.03.2026)