Stycznik LC1D 24 V Schneider Electric styki: 4-biegunowy 80 A 1 NO/1 NC 100 to 250 V ac LC1DT80AKUE
RS Components
Stycznik LC1D 24 V Schneider Electric styki: 4-biegunowy 80 A 1 NO/1 NC 100 to 250 V ac LC1DT80AKUE RSS 3353.48 3353.48 2726.41 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
LC1DT80AKUE
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.91% (29.01.2026)
Poprzednia cena:
Stycznik TeSys Deca, 4-biegunowy (4NO), do obciążeń nieindukcyjnych do 80A/690V AC-1. Mogą być używane do tworzenia rozruszników silnikowych dla niemal każdego rodzaju aplikacji.