Stycznik DILM 240 V ac Eaton styki: 3-biegunowy 11 kW 9 A 1 NC Śruba 104422 DILMF11-01(RAC24)
RS Components
Stycznik DILM 240 V ac Eaton styki: 3-biegunowy 11 kW 9 A 1 NC Śruba 104422 DILMF11-01(RAC24) RSS 912.30 912.30 741.71 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
104422 DILMF11-01(RAC24)
Zmiana ceny:
-6% (26.01.2026)
Poprzednia cena:
966.02
Styczniki Eaton do silników o obciążeniach nieindukcyjnych lub lekko indukcyjnych i natężeniu prądu do 170 A.