Stycznik DILM 24 V Eaton styki: 3-biegunowy 75 kW 95 A Śruba 239484 DILM95(24V50/60HZ)
RS Components
Stycznik DILM 24 V Eaton styki: 3-biegunowy 75 kW 95 A Śruba 239484 DILM95(24V50/60HZ) RSS 2418.55 2418.55 1966.30 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
239484 DILM95(24V50/60HZ)
Kod:
Producent:
EATON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (27.01.2026)