Stycznik instalacyjny DILM 24 V Eaton 25 A 20.4 to 26.4 V Sprężynowe 137402 CMUC24/25-22
RS Components
Stycznik instalacyjny DILM 24 V Eaton 25 A 20.4 to 26.4 V Sprężynowe 137402 CMUC24/25-22 RSS 646.22 646.22 525.38 + VAT
MPN:
137402 CMUC24/25-22
Kod:
Producent:
EATON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (27.01.2026)
Poprzednia cena:
684.26
Seria Eaton DILM to stycznik 3 pin, który jest dostarczany z 1 stykami NC, AC i sprężynowymi. Nadaje się do silników o klasie wydajności IE3.