Stycznik DILMS 24 V dc Eaton styki: 3-biegunowy 5.5 kW 12 A 2 NO/2 NC Śruba 191709 DILMS12-23(24VDC)
RS Components
Stycznik DILMS 24 V dc Eaton styki: 3-biegunowy 5.5 kW 12 A 2 NO/2 NC Śruba 191709 DILMS12-23(24VDC) RSS 494.16 494.16 401.76 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
191709 DILMS12-23(24VDC)
Zmiana ceny:
-6% (29.01.2026)