GJM0225G1E6R4DB01L
TME
GJM0225G1E6R4DB01L RSS 0.04 0.04 x 40000
MPN:
GJM0225G1E6R4DB01L
Minimalne zamówienie:
40 000 szt.
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.75% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.04
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 6,4pF; 25V; X8G; ±0,5pF; SMD; 01005