GJM0225G1E5R9CB01L
TME
RSS
0.04
x 40000
- MPN:
- GJM0225G1E5R9CB01L
- Minimalne zamówienie:
- 40 000 szt.
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +0.75% (04.05.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.04
Sugerowane produkty dla gjm0225g1e5r9cb01l
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 5,9pF; 25V; X8G; ±0,25pF; SMD; 01005