GRM21BC8YA106KE11K
TME
GRM21BC8YA106KE11K RSS 0.19 0.19 x 10000
MPN:
GRM21BC8YA106KE11K
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.86% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.19
Ilość [ x szt]: 20000+ 30000+ 40000+ 50000+ 60000+ 70000+ 100000+ 120000+ 150000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 10uF; 35V; X6S; ±10%; SMD; 0805; 330mm