GRM21BC8YA106KE11K
TME
RSS
0.19
x 10000
- MPN:
- GRM21BC8YA106KE11K
- Minimalne zamówienie:
- 10 000 szt.
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +0.86% (04.05.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.19
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla grm21bc8ya106ke11k
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 10uF; 35V; X6S; ±10%; SMD; 0805; 330mm