GRM188R61A106ME69J
TME
GRM188R61A106ME69J RSS 0.06 0.06 x 10000
MPN:
GRM188R61A106ME69J
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.82% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.06
Ilość [ x szt]: 20000+ 30000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 10uF; 10V; X5R; ±20%; SMD; 0603; 330mm