ECWF2335JA
TME
ECWF2335JA RSS 5.55 5.55 x 500
MPN:
ECWF2335JA
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Zmiana ceny:
-0.44% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
5.57
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 3,3uF; 250VDC; THT; ±5%; 20mm