ECWF2225JA
TME
ECWF2225JA RSS 4.48 4.48 x 500
MPN:
ECWF2225JA
Zmiana ceny:
-1.36% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
4.54
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 2,2uF; 250VDC; THT; ±5%; 15mm