ECWF2125JA
TME
ECWF2125JA RSS 3.24 3.24 x 500
MPN:
ECWF2125JA
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.15% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
3.24
Ilość [ x szt]: 1000+ 2000+ 2500+ 3000+ 4000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 1,2uF; 250VDC; THT; ±5%; 15mm