ECWF2W475JA
TME
ECWF2W475JA RSS 8.54 8.54 x 500
MPN:
ECWF2W475JA
Zmiana ceny:
+0.14% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
8.52
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 4,7uF; 450VDC; THT; ±5%; 22,5mm