ECWF2275JA
TME
ECWF2275JA RSS 5.13 5.13 x 500
MPN:
ECWF2275JA
Zmiana ceny:
+0.48% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
5.10
Ilość [ x szt]: 2500+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 2,7uF; 250VDC; THT; ±5%; 20mm