ECWF2475JA
TME
ECWF2475JA RSS 10.58 10.58 x 500
MPN:
ECWF2475JA
Zmiana ceny:
+0.58% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
10.52
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 4,7uF; 250VDC; THT; ±5%; 20mm