ECWF2W155JA
TME
ECWF2W155JA RSS 3.75 3.75 x 500
MPN:
ECWF2W155JA
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Zmiana ceny:
-0.65% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
3.78
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 1,5uF; 450VDC; THT; ±5%; 15mm