ECWF2W185JA
TME
ECWF2W185JA RSS 4.32 4.32 x 500
MPN:
ECWF2W185JA
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Zmiana ceny:
-0.85% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
4.35
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 1,8uF; 450VDC; THT; ±5%; 15mm