ECWF2W395JA
TME
ECWF2W395JA RSS 7.64 7.64 x 500
MPN:
ECWF2W395JA
Zmiana ceny:
+0.49% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
7.60
Ilość [ x szt]: 1000+ 2000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 3,9uF; 450VDC; THT; ±5%; 22,5mm