ECWFA2J224J
TME
ECWFA2J224J RSS 1.06 1.06 x 1000
MPN:
ECWFA2J224J
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Zmiana ceny:
-0.46% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
1.07
Ilość [ x szt]: 2000+ 3000+ 4000+ 5000+ 10000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 220nF; 630VDC; THT; ±5%; 15mm