TV1245-3R0346-R
TME
TV1245-3R0346-R RSS 23.79 23.79 19.34 + VAT
MPN:
TV1245-3R0346-R
Producent:
EATON ELECTRONICS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.68% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
23.63
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 14+ 25+ 40+ 50+ 100+
Superkondensator; THT; 34F; 3VDC; -10÷30%; Ø12,9x49mm; Raster: 5mm