LQW15AN24NG00D
TME
LQW15AN24NG00D RSS 0.20 0.20 x 10000
MPN:
LQW15AN24NG00D
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+346797% (21.01.2026)
Poprzednia cena:
0.00
Dławik: drutowy; SMD; 0402; 24nH; 280mA; R: 0,52Ω; ±2%; LQW; 180mm