LQW15AN56NH00D
TME
LQW15AN56NH00D RSS 0.19 0.19 x 10000
MPN:
LQW15AN56NH00D
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.84% (02.12.2025)
Poprzednia cena:
0.19
Dławik: drutowy; SMD; 0402; 56nH; 200mA; R: 1,17Ω; ±3%; LQW; 180mm