FN9222S1B-10-06
TME
RSS 24.13 24.13 x 120
MPN:
801854-SF
Kod:
FN9222S1B-10-06
Minimalne zamówienie:
120 szt.
Producent:
SCHAFFNER / TE Connectivity
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.31% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
24.21
Ilość [ x szt]: 240+ 600+
Złącze: zasilające AC; gniazdo; męskie; Iznam: 10A; Ir: 0A; 250VAC