RGC1A60D40KGU
TME
RSS 532.11 532.11 432.61 + VAT
MPN:
RGC1A60D40KGU
Producent:
CARLO GAVAZZI
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.6% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
535.30
Ilość [ x szt]: 50+
Przekaźnik: półprzewodnikowy; Uster: 4÷32VDC; 40A; 42÷600VAC; RGC1