Bezpiecznik PTC ESKA Prąd I(H) 9 A 30 V (D x S x W) 24.5 x 3.0 x 44.0 mm FRU900-30F 1 szt.
Conrad Electronic
Bezpiecznik PTC ESKA Prąd I(H) 9 A 30 V (D x S x W) 24.5 x 3.0 x 44.0 mm FRU900-30F 1 szt. RSS 4.52 4.52 3.67 + VAT
MPN:
FRU900-30F
Kod:
525109
Producent:
ESKA
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-5% (11.08.2025)