Bezpiecznik PTC ESKA Prąd I(H) 14 A 16 V (D x S x W) 28.6 x 3.4 x 36.3 mm FRG1400-16F 1 szt.
Conrad Electronic
Bezpiecznik PTC ESKA Prąd I(H) 14 A 16 V (D x S x W) 28.6 x 3.4 x 36.3 mm FRG1400-16F 1 szt. RSS 2.25 2.25 1.83 + VAT
MPN:
FRG1400-16F
Kod:
524961
Producent:
ESKA
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-63% (04.03.2026)