Viking Tech AR05BTCW4531 AR05BTCW4531 Rezystory Chip 4.53 kΩ SMD 0805 0.125 W 0.1 % 25 ppm 1000 szt.
Conrad Electronic
Viking Tech AR05BTCW4531 AR05BTCW4531 Rezystory Chip 4.53 kΩ SMD 0805 0.125 W 0.1 % 25 ppm 1000 szt. RSS 209.00 209.00 169.92 + VAT
MPN:
AR05BTCW4531
Kod:
441398
Producent:
Viking Tech
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-9% (11.03.2025)