Viking Tech AR03BTCX7320 AR03BTCX7320 Rezystory Chip 732 Ω SMD 0603 0.1 W 0.1 % 25 ppm 1000 szt.
Conrad Electronic
Viking Tech AR03BTCX7320 AR03BTCX7320 Rezystory Chip 732 Ω SMD 0603 0.1 W 0.1 % 25 ppm 1000 szt. RSS 169.00 169.00 137.40 + VAT
MPN:
AR03BTCX7320
Kod:
437463
Zmiana ceny:
-6% (14.06.2025)