FCPF1300N80Z Fairchild TO-220 Full-Pak
Micros
FCPF1300N80Z Fairchild TO-220 Full-Pak RSS 4.40 4.40 3.58 + VAT
Kod:
f09539
Producent:
Fairchild
Obudowa:
TO-220 Full-Pak
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-29% (04.03.2026)
Poprzednia cena:
6.19
Tranzystor N-Channel MOSFET; 800V; 30V; 1,3Ohm; 4A; 24W; -55°C ~ 150°C;