Viking Tech AR02BTC3011 AR02BTC3011 Rezystory Chip 3.01 kΩ SMD 0402 0.063 W 0.1 % 25 ppm 1000 szt.
Conrad Electronic
Viking Tech AR02BTC3011 AR02BTC3011 Rezystory Chip 3.01 kΩ SMD 0402 0.063 W 0.1 % 25 ppm 1000 szt. RSS 129.00 129.00 104.88 + VAT
MPN:
AR02BTC3011
Kod:
434339
Producent:
Viking Tech
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-7% (14.06.2025)