Viking Tech AR02BTC5360 AR02BTC5360 Rezystory Chip 536 Ω SMD 0402 0.063 W 0.1 % 25 ppm 1000 szt.
Conrad Electronic
Viking Tech AR02BTC5360 AR02BTC5360 Rezystory Chip 536 Ω SMD 0402 0.063 W 0.1 % 25 ppm 1000 szt. RSS 129.00 129.00 104.88 + VAT
MPN:
AR02BTC5360
Kod:
433962
Zmiana ceny:
-7% (14.06.2025)