STM32L011D4P6 STMicroelectronics TSSOP14
Micros
STM32L011D4P6 STMicroelectronics TSSOP14 RSS 7.80 7.80 6.34 + VAT
Kod:
459106
Producent:
ST
Obudowa:
TSSOP14
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-10% (28.05.2024)
Poprzednia cena:
8.68
32-bit MCU; 16kB-FLASH; 512B-EEPROM; 2kB-RAM; 11 I/O; 1,65V~3,6V; 32MHz; A/D; UART/USART; SPI; TWI; -40°C ~ 85°C; Odpowiednik: STM32L011D4P6TR;