Zasilacz do oświetlenia LED 24V 4,16A 100W YINGJIAO | YSL100T-2404160
zasilacze online.pl
Zasilacz do oświetlenia LED 24V 4,16A 100W YINGJIAO | YSL100T-2404160 RSS 138.99 138.99 113.00 + VAT
MPN:
YSL100T-2404160
Kod:
mpn:YSL100T-2404160
Producent:
YINGJIAO ELECTRICAL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.71% (04.06.2025)
Poprzednia cena:
139.99
Zasilacze YSL-T to wysokiej klasy jednostki z wyjściem stałonapięciowym (CV) do aplikacji LED. Ich cechą szczególną jest wydłużona konstrukcja obudowy, która jest jednocześnie wąska i niska. W ramach serii dostępne są wersje o napięciu wyjściowym 12 i 24 V i mocy wyjściowej od 15 do 100 watów. Zasilacze pracują z napięciem wejściowym 220-240VAC i mają wbudowany aktywny korektor PFC.
SPECYFIKACJA:
* zakres napięć wejściowych: 200-240VAC
* zakres częstotliwości sieciowego napięcia zasilającego: 50/60 Hz
* znamionowe napięcie wyjściowe: 24 V
* znamionowa moc wyjściowa: 100 W
* znamionowy prąd obciążenia: 4,16 A
* maks. tętnienia napięcia wyjściowego: 240mVp-p
* sprawność konwersji energii: powyżej 89%
* zabezpieczenia wyjścia: nadprądowe (OCP), zwarciowe (SCP), nadnapięciowe (OVP)
* zabezpieczenia wejścia: nadnapięciowe (OVP), podnapięciowe (UVP)
* ochrona przed przegrzaniem
* współpracuje ze ściemniaczem
* wymiary: 320x30x19 mm